B68 vs 07 Vestur Prognoza i Najava
Formuladeildin (Faroeislands) · Aug 02, 2026 · početak 16:15 UTC · analiza modela GoalSoon
FORMULADEILDIN (FAROEISLANDS)
B68 vs 07 Vestur
Tip modela: B68 (37%)
Golovi: Preko 2.5
Oba tima zabijaju: Da
📊 Prognoza meča
Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):
Očekivani golovi: 1.42 – 1.43
Ukupno golova: 2.8
Preko 2.5: 53%
Oba tima zabijaju: 56%
⚔️ Forma i statistika
| B68 | 07 Vestur |
| Pozicija na tablici | #10 (12 bod) | #9 (13 bod) |
| Golovi zabijeni / primljeni po meču* | 1.5 / 1.9 | 0.5 / 1.1 |
| Postotak pobjeda ove sezone* | 25% | 25% |
| Zadnjih 5 — golovi za / protiv | 1.2 / 2.2 | 1.4 / 3.0 |
*B68 kao domaćin, 07 Vestur kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.
🔥 Nedavna forma
B68 — zadnjih 5
DLDDL
Kod kuće: čista mreža u 11% mečeva; 59% domaćih utakmica ide preko 2.5.
07 Vestur — zadnjih 5
LLDDL
U gostima: čista mreža u 13% mečeva; 70% gostujućih utakmica ide preko 2.5.
📈 Ključne statistike i trendovi
| Pokazatelj | B68 (doma) | 07 Vestur (gost) |
| Ovosezonski učinak | 2-2-4 u 8 (1.5 / 1.9 gola po meču) | 2-1-5 u 8 (0.5 / 1.1 gola po meču) |
| Čista mreža | 11% | 13% |
| Oba tima zabila | 56% | 54% |
| Preko 2.5 gola | 59% | 70% |
Formuladeildin (Faroeislands) — kontekst lige ove sezone
Prosjek golova / meč: 3.28
Pobjede domaćina: 46%
Neriješeno: 17%
Pobjede gostiju: 37%
Preko 2.5: 65%
OTZ: 53%
Koristi ove prosjeke lige Formuladeildin (Faroeislands) kao mjerilo za dva tima iznad.
🎲 Više tržišta prognoze
Izvedeno iz očekivanih golova modela (1.42 vs 1.43):
| Tržište | Vjerojatnost modela |
| Najvjerojatniji rezultat | 1-1 (12%) |
| Dvostruka šansa — B68 ili neriješeno (1X) | 62% |
| Dvostruka šansa — 07 Vestur ili neriješeno (X2) | 63% |
| Dvostruka šansa — bilo koji tim (12) | 75% |
| Preko / Manje 1.5 gola | 78% / 22% |
| Preko / Manje 3.5 gola | 32% / 68% |
| B68 čista mreža | 24% |
| 07 Vestur čista mreža | 24% |
🎯 Naš zaključak
B68 je najizgledniji ishod po modelu,
37%. B68 ima prednost kao domaćin, gdje zabija 1.1 gola po meču. Golovi bi mogli biti rjeđi (47% manje od 2.5).
Tendencija za golove je
Preko 2.5, a oba tima zabijaju
Da.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com
🔌 API za nogometne prognoze — za developere
Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.
40+ liga
1X2 · O/U · OTZ · xG
JSON REST
besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →
❓ B68 vs 07 Vestur — Česta pitanja
Tko će pobijediti B68 vs 07 Vestur?
Naš statistički model čini B68 najizglednijim ishodom, 37%. Pune vjerojatnosti: B68 37%, neriješeno 26%, 07 Vestur 37%.
Hoće li oba tima zabiti u B68 vs 07 Vestur?
Model daje 56% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Da'.
Koliko golova u B68 vs 07 Vestur?
Očekivani golovi su 1.42 za B68 i 1.43 za 07 Vestur — oko 2.8 ukupno, što upućuje na Preko 2.5.
Koji je najvjerojatniji rezultat B68 vs 07 Vestur?
Najvjerojatniji rezultat po modelu je 1-1 (12%). Dvostruka šansa za B68 ili neriješeno je 62%.