🌐 EN · HR

Barnet vs Cheltenham Town Prognoza i Najava

League Two (England) · Aug 29, 2026 · početak 11:30 UTC · analiza modela GoalSoon
LEAGUE TWO (ENGLAND)
Barnet vs Cheltenham Town
Tip modela: Barnet (57%) Golovi: Preko 2.5 Oba tima zabijaju: Da

📊 Prognoza meča

Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):

57%
Barnet
24%
Neriješeno
18%
Cheltenham Town
Očekivani golovi: 2.11.06 Ukupno golova: 3.2 Preko 2.5: 57% Oba tima zabijaju: 52%

⚔️ Forma i statistika

BarnetCheltenham Town
Pozicija na tablici#1 (6 bod)#14 (3 bod)
Golovi zabijeni / primljeni po meču*3.0 / 1.01.0 / 2.0
Postotak pobjeda ove sezone*100%0%
Zadnjih 5 — golovi za / protiv2.6 / 1.21.4 / 1.6
*Barnet kao domaćin, Cheltenham Town kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.

🔥 Nedavna forma

Barnet — zadnjih 5

DLWWW
Kod kuće: čista mreža u 25% mečeva; 48% domaćih utakmica ide preko 2.5.

Cheltenham Town — zadnjih 5

WLLWL
U gostima: čista mreža u 24% mečeva; 49% gostujućih utakmica ide preko 2.5.

📈 Ključne statistike i trendovi

PokazateljBarnet (doma)Cheltenham Town (gost)
Ovosezonski učinak1-0-0 u 1 (3.0 / 1.0 gola po meču)0-0-1 u 1 (1.0 / 2.0 gola po meču)
Čista mreža25%24%
Oba tima zabila59%50%
Preko 2.5 gola48%49%
Najbolji strijelacCallum Stead (13)

League Two (England) — kontekst lige ove sezone

Prosjek golova / meč: 2.55 Pobjede domaćina: 42% Neriješeno: 27% Pobjede gostiju: 31% Preko 2.5: 47% OTZ: 52%
Koristi ove prosjeke lige League Two (England) kao mjerilo za dva tima iznad.

🎲 Više tržišta prognoze

Izvedeno iz očekivanih golova modela (2.1 vs 1.06):

TržišteVjerojatnost modela
Najvjerojatniji rezultat2-1 (10%)
Dvostruka šansa — Barnet ili neriješeno (1X)82%
Dvostruka šansa — Cheltenham Town ili neriješeno (X2)39%
Dvostruka šansa — bilo koji tim (12)80%
Preko / Manje 1.5 gola82% / 18%
Preko / Manje 3.5 gola39% / 61%
Barnet čista mreža35%
Cheltenham Town čista mreža12%

🎯 Naš zaključak

Barnet je najizgledniji ishod po modelu, 57%. Barnet ima prednost kao domaćin, gdje zabija 1.4 gola po meču. Uz očekivanih 3.2 gola, ovo se ocrtava kao otvorena utakmica (57% preko 2.5). Tendencija za golove je Preko 2.5, a oba tima zabijaju Da.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com

🔌 API za nogometne prognoze — za developere

Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.

40+ liga 1X2 · O/U · OTZ · xG JSON REST besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →

❓ Barnet vs Cheltenham Town — Česta pitanja

Tko će pobijediti Barnet vs Cheltenham Town?

Naš statistički model čini Barnet najizglednijim ishodom, 57%. Pune vjerojatnosti: Barnet 57%, neriješeno 24%, Cheltenham Town 18%.

Hoće li oba tima zabiti u Barnet vs Cheltenham Town?

Model daje 52% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Da'.

Koliko golova u Barnet vs Cheltenham Town?

Očekivani golovi su 2.1 za Barnet i 1.06 za Cheltenham Town — oko 3.2 ukupno, što upućuje na Preko 2.5.

Koji je najvjerojatniji rezultat Barnet vs Cheltenham Town?

Najvjerojatniji rezultat po modelu je 2-1 (10%). Dvostruka šansa za Barnet ili neriješeno je 82%.