🌐 EN · HR

Eiche Horn vs Oberneuland Prognoza i Najava

Oberliga (Germany) · Aug 30, 2026 · početak 11:30 UTC · analiza modela GoalSoon
OBERLIGA (GERMANY)
Eiche Horn vs Oberneuland
Tip modela: Neriješeno (36%) Golovi: Manje 2.5 Oba tima zabijaju: Ne

📊 Prognoza meča

Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):

34%
Eiche Horn
36%
Neriješeno
30%
Oberneuland
Očekivani golovi: 0.790.73 Ukupno golova: 1.5 Preko 2.5: 32% Oba tima zabijaju: 42%

⚔️ Forma i statistika

Eiche HornOberneuland
Pozicija na tablicin/an/a
Golovi zabijeni / primljeni po meču*n/an/a
Postotak pobjeda ove sezone*0%0%
Zadnjih 5 — golovi za / protiv0.67 / 1.332.0 / 3.0
*Eiche Horn kao domaćin, Oberneuland kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.

🔥 Nedavna forma

Eiche Horn — zadnjih 5

WDL
Kod kuće: čista mreža u 0% mečeva; 0% domaćih utakmica ide preko 2.5.

Oberneuland — zadnjih 5

LD
U gostima: čista mreža u 0% mečeva; 100% gostujućih utakmica ide preko 2.5.

📈 Ključne statistike i trendovi

PokazateljEiche Horn (doma)Oberneuland (gost)
Ovosezonski učinakn/an/a
Čista mreža0%0%
Oba tima zabila100%100%
Preko 2.5 gola0%100%

Oberliga (Germany) — kontekst lige ove sezone

Prosjek golova / meč: 3.59 Pobjede domaćina: 40% Neriješeno: 23% Pobjede gostiju: 36% Preko 2.5: 67% OTZ: 64%
Koristi ove prosjeke lige Oberliga (Germany) kao mjerilo za dva tima iznad.

🎲 Više tržišta prognoze

Izvedeno iz očekivanih golova modela (0.79 vs 0.73):

TržišteVjerojatnost modela
Najvjerojatniji rezultat0-0 (22%)
Dvostruka šansa — Eiche Horn ili neriješeno (1X)70%
Dvostruka šansa — Oberneuland ili neriješeno (X2)66%
Dvostruka šansa — bilo koji tim (12)64%
Preko / Manje 1.5 gola45% / 55%
Preko / Manje 3.5 gola7% / 93%
Eiche Horn čista mreža48%
Oberneuland čista mreža45%

🎯 Naš zaključak

Neriješeno je najizgledniji ishod po modelu, 36%. Model ne vidi jasnog favorita — neriješeno je izgledno. Golovi bi mogli biti rjeđi (68% manje od 2.5). Tendencija za golove je Manje 2.5, a oba tima zabijaju Ne.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com

🔌 API za nogometne prognoze — za developere

Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.

40+ liga 1X2 · O/U · OTZ · xG JSON REST besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →

❓ Eiche Horn vs Oberneuland — Česta pitanja

Tko će pobijediti Eiche Horn vs Oberneuland?

Naš statistički model čini Neriješeno najizglednijim ishodom, 36%. Pune vjerojatnosti: Eiche Horn 34%, neriješeno 36%, Oberneuland 30%.

Hoće li oba tima zabiti u Eiche Horn vs Oberneuland?

Model daje 42% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Ne'.

Koliko golova u Eiche Horn vs Oberneuland?

Očekivani golovi su 0.79 za Eiche Horn i 0.73 za Oberneuland — oko 1.5 ukupno, što upućuje na Manje 2.5.

Koji je najvjerojatniji rezultat Eiche Horn vs Oberneuland?

Najvjerojatniji rezultat po modelu je 0-0 (22%). Dvostruka šansa za Eiche Horn ili neriješeno je 70%.