Grimsby Town vs Fleetwood Town Prognoza i Najava
League Two (England) · Aug 29, 2026 · početak 14:00 UTC · analiza modela GoalSoon
LEAGUE TWO (ENGLAND)
Grimsby Town vs Fleetwood Town
Tip modela: Grimsby Town (48%)
Golovi: Preko 2.5
Oba tima zabijaju: Da
📊 Prognoza meča
Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):
Očekivani golovi: 1.44 – 1.15
Ukupno golova: 2.6
Preko 2.5: 50%
Oba tima zabijaju: 52%
⚔️ Forma i statistika
| Grimsby Town | Fleetwood Town |
| Pozicija na tablici | #8 (4 bod) | #9 (4 bod) |
| Golovi zabijeni / primljeni po meču* | 1.0 / 0.0 | 1.0 / 0.0 |
| Postotak pobjeda ove sezone* | 100% | 100% |
| Zadnjih 5 — golovi za / protiv | 1.4 / 1.0 | 1.0 / 0.4 |
*Grimsby Town kao domaćin, Fleetwood Town kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.
🔥 Nedavna forma
Grimsby Town — zadnjih 5
WWLWD
Kod kuće: čista mreža u 32% mečeva; 45% domaćih utakmica ide preko 2.5.
Fleetwood Town — zadnjih 5
WDWWD
U gostima: čista mreža u 28% mečeva; 48% gostujućih utakmica ide preko 2.5.
📈 Ključne statistike i trendovi
| Pokazatelj | Grimsby Town (doma) | Fleetwood Town (gost) |
| Ovosezonski učinak | 1-0-0 u 1 (1.0 / 0.0 gola po meču) | 1-0-0 u 1 (1.0 / 0.0 gola po meču) |
| Čista mreža | 32% | 28% |
| Oba tima zabila | 50% | 52% |
| Preko 2.5 gola | 45% | 48% |
| Najbolji strijelac | Kieran Green (11) | Mark Helm (10) |
League Two (England) — kontekst lige ove sezone
Prosjek golova / meč: 2.55
Pobjede domaćina: 42%
Neriješeno: 27%
Pobjede gostiju: 31%
Preko 2.5: 47%
OTZ: 52%
Koristi ove prosjeke lige League Two (England) kao mjerilo za dva tima iznad.
🎲 Više tržišta prognoze
Izvedeno iz očekivanih golova modela (1.44 vs 1.15):
| Tržište | Vjerojatnost modela |
| Najvjerojatniji rezultat | 1-1 (12%) |
| Dvostruka šansa — Grimsby Town ili neriješeno (1X) | 70% |
| Dvostruka šansa — Fleetwood Town ili neriješeno (X2) | 56% |
| Dvostruka šansa — bilo koji tim (12) | 74% |
| Preko / Manje 1.5 gola | 73% / 27% |
| Preko / Manje 3.5 gola | 26% / 74% |
| Grimsby Town čista mreža | 32% |
| Fleetwood Town čista mreža | 24% |
🎯 Naš zaključak
Grimsby Town je najizgledniji ishod po modelu,
48%. Grimsby Town ima prednost kao domaćin, gdje zabija 1.3 gola po meču. Golovi bi mogli biti rjeđi (50% manje od 2.5).
Tendencija za golove je
Preko 2.5, a oba tima zabijaju
Da.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com
🔌 API za nogometne prognoze — za developere
Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.
40+ liga
1X2 · O/U · OTZ · xG
JSON REST
besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →
❓ Grimsby Town vs Fleetwood Town — Česta pitanja
Tko će pobijediti Grimsby Town vs Fleetwood Town?
Naš statistički model čini Grimsby Town najizglednijim ishodom, 48%. Pune vjerojatnosti: Grimsby Town 48%, neriješeno 27%, Fleetwood Town 25%.
Hoće li oba tima zabiti u Grimsby Town vs Fleetwood Town?
Model daje 52% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Da'.
Koliko golova u Grimsby Town vs Fleetwood Town?
Očekivani golovi su 1.44 za Grimsby Town i 1.15 za Fleetwood Town — oko 2.6 ukupno, što upućuje na Preko 2.5.
Koji je najvjerojatniji rezultat Grimsby Town vs Fleetwood Town?
Najvjerojatniji rezultat po modelu je 1-1 (12%). Dvostruka šansa za Grimsby Town ili neriješeno je 70%.