🌐 EN · HR

Kirchanschoring vs Rosenheim Prognoza i Najava

Oberliga (Germany) · Aug 29, 2026 · početak 13:00 UTC · analiza modela GoalSoon
OBERLIGA (GERMANY)
Kirchanschoring vs Rosenheim
Tip modela: Rosenheim (57%) Golovi: Preko 2.5 Oba tima zabijaju: Da

📊 Prognoza meča

Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):

19%
Kirchanschoring
24%
Neriješeno
57%
Rosenheim
Očekivani golovi: 0.811.8 Ukupno golova: 2.6 Preko 2.5: 50% Oba tima zabijaju: 50%

⚔️ Forma i statistika

KirchanschoringRosenheim
Pozicija na tablicin/an/a
Golovi zabijeni / primljeni po meču*n/an/a
Postotak pobjeda ove sezone*0%0%
Zadnjih 5 — golovi za / protiv1.0 / 2.21.8 / 1.0
*Kirchanschoring kao domaćin, Rosenheim kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.

🔥 Nedavna forma

Kirchanschoring — zadnjih 5

WLDLL
Kod kuće: čista mreža u 0% mečeva; 50% domaćih utakmica ide preko 2.5.

Rosenheim — zadnjih 5

DDWLD
U gostima: čista mreža u 0% mečeva; 0% gostujućih utakmica ide preko 2.5.

📈 Ključne statistike i trendovi

PokazateljKirchanschoring (doma)Rosenheim (gost)
Ovosezonski učinakn/an/a
Čista mreža0%0%
Oba tima zabila50%33%
Preko 2.5 gola50%0%

Oberliga (Germany) — kontekst lige ove sezone

Prosjek golova / meč: 3.54 Pobjede domaćina: 40% Neriješeno: 24% Pobjede gostiju: 36% Preko 2.5: 66% OTZ: 63%
Koristi ove prosjeke lige Oberliga (Germany) kao mjerilo za dva tima iznad.

🎲 Više tržišta prognoze

Izvedeno iz očekivanih golova modela (0.81 vs 1.8):

TržišteVjerojatnost modela
Najvjerojatniji rezultat0-1 (13%)
Dvostruka šansa — Kirchanschoring ili neriješeno (1X)39%
Dvostruka šansa — Rosenheim ili neriješeno (X2)84%
Dvostruka šansa — bilo koji tim (12)77%
Preko / Manje 1.5 gola73% / 27%
Preko / Manje 3.5 gola27% / 73%
Kirchanschoring čista mreža17%
Rosenheim čista mreža44%

🎯 Naš zaključak

Rosenheim je najizgledniji ishod po modelu, 57%. Iako igra u gostima, Rosenheim ima blagu prednost po modelu — forma nadjačava prednost domaćeg terena. Golovi bi mogli biti rjeđi (50% manje od 2.5). Tendencija za golove je Preko 2.5, a oba tima zabijaju Da.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com

🔌 API za nogometne prognoze — za developere

Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.

40+ liga 1X2 · O/U · OTZ · xG JSON REST besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →

❓ Kirchanschoring vs Rosenheim — Česta pitanja

Tko će pobijediti Kirchanschoring vs Rosenheim?

Naš statistički model čini Rosenheim najizglednijim ishodom, 57%. Pune vjerojatnosti: Kirchanschoring 19%, neriješeno 24%, Rosenheim 57%.

Hoće li oba tima zabiti u Kirchanschoring vs Rosenheim?

Model daje 50% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Da'.

Koliko golova u Kirchanschoring vs Rosenheim?

Očekivani golovi su 0.81 za Kirchanschoring i 1.8 za Rosenheim — oko 2.6 ukupno, što upućuje na Preko 2.5.

Koji je najvjerojatniji rezultat Kirchanschoring vs Rosenheim?

Najvjerojatniji rezultat po modelu je 0-1 (13%). Dvostruka šansa za Kirchanschoring ili neriješeno je 39%.