Langenthal vs Muttenz Prognoza i Najava
1 Liga Classic (Switzerland) · Aug 30, 2026 · početak 13:00 UTC · analiza modela GoalSoon
1 LIGA CLASSIC (SWITZERLAND)
Langenthal vs Muttenz
Tip modela: Muttenz (45%)
Golovi: Manje 2.5
Oba tima zabijaju: Ne
📊 Prognoza meča
Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):
Očekivani golovi: 0.63 – 1.12
Ukupno golova: 1.8
Preko 2.5: 36%
Oba tima zabijaju: 43%
⚔️ Forma i statistika
| Langenthal | Muttenz |
| Pozicija na tablici | n/a | n/a |
| Golovi zabijeni / primljeni po meču* | n/a | n/a |
| Postotak pobjeda ove sezone* | 0% | 0% |
| Zadnjih 5 — golovi za / protiv | 2.67 / 1.0 | 2.0 / 1.25 |
*Langenthal kao domaćin, Muttenz kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.
🔥 Nedavna forma
Langenthal — zadnjih 5
DWW
Kod kuće: čista mreža u 0% mečeva; 0% domaćih utakmica ide preko 2.5.
Muttenz — zadnjih 5
WLWW
U gostima: čista mreža u 0% mečeva; 100% gostujućih utakmica ide preko 2.5.
📈 Ključne statistike i trendovi
| Pokazatelj | Langenthal (doma) | Muttenz (gost) |
| Ovosezonski učinak | n/a | n/a |
| Čista mreža | 0% | 0% |
| Oba tima zabila | 0% | 100% |
| Preko 2.5 gola | 0% | 100% |
1 Liga Classic (Switzerland) — kontekst lige ove sezone
Prosjek golova / meč: 2.94
Pobjede domaćina: 39%
Neriješeno: 30%
Pobjede gostiju: 30%
Preko 2.5: 64%
OTZ: 71%
Koristi ove prosjeke lige 1 Liga Classic (Switzerland) kao mjerilo za dva tima iznad.
🎲 Više tržišta prognoze
Izvedeno iz očekivanih golova modela (0.63 vs 1.12):
| Tržište | Vjerojatnost modela |
| Najvjerojatniji rezultat | 0-1 (19%) |
| Dvostruka šansa — Langenthal ili neriješeno (1X) | 53% |
| Dvostruka šansa — Muttenz ili neriješeno (X2) | 79% |
| Dvostruka šansa — bilo koji tim (12) | 68% |
| Preko / Manje 1.5 gola | 52% / 48% |
| Preko / Manje 3.5 gola | 10% / 90% |
| Langenthal čista mreža | 33% |
| Muttenz čista mreža | 53% |
🎯 Naš zaključak
Muttenz je najizgledniji ishod po modelu,
45%. Iako igra u gostima, Muttenz ima blagu prednost po modelu — forma nadjačava prednost domaćeg terena. Golovi bi mogli biti rjeđi (64% manje od 2.5).
Tendencija za golove je
Manje 2.5, a oba tima zabijaju
Ne.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com
🔌 API za nogometne prognoze — za developere
Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.
40+ liga
1X2 · O/U · OTZ · xG
JSON REST
besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →
❓ Langenthal vs Muttenz — Česta pitanja
Tko će pobijediti Langenthal vs Muttenz?
Naš statistički model čini Muttenz najizglednijim ishodom, 45%. Pune vjerojatnosti: Langenthal 22%, neriješeno 32%, Muttenz 45%.
Hoće li oba tima zabiti u Langenthal vs Muttenz?
Model daje 43% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Ne'.
Koliko golova u Langenthal vs Muttenz?
Očekivani golovi su 0.63 za Langenthal i 1.12 za Muttenz — oko 1.8 ukupno, što upućuje na Manje 2.5.
Koji je najvjerojatniji rezultat Langenthal vs Muttenz?
Najvjerojatniji rezultat po modelu je 0-1 (19%). Dvostruka šansa za Langenthal ili neriješeno je 53%.