🌐 EN · HR

Mito Hollyhock vs Machida Zelvia Prognoza i Najava

J-League (Japan) · Aug 29, 2026 · početak 09:00 UTC · analiza modela GoalSoon
J-LEAGUE (JAPAN)
Mito Hollyhock vs Machida Zelvia
Tip modela: Mito Hollyhock (39%) Golovi: Preko 2.5 Oba tima zabijaju: Da

📊 Prognoza meča

Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):

39%
Mito Hollyhock
27%
Neriješeno
34%
Machida Zelvia
Očekivani golovi: 1.391.29 Ukupno golova: 2.7 Preko 2.5: 51% Oba tima zabijaju: 54%

⚔️ Forma i statistika

Mito HollyhockMachida Zelvia
Pozicija na tablici#1 (0 bod)#19 (0 bod)
Golovi zabijeni / primljeni po meču*n/an/a
Postotak pobjeda ove sezone*0%0%
Zadnjih 5 — golovi za / protiv1.6 / 1.21.8 / 0.8
*Mito Hollyhock kao domaćin, Machida Zelvia kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.

🔥 Nedavna forma

Mito Hollyhock — zadnjih 5

LWLDW
Kod kuće: čista mreža u 30% mečeva; 47% domaćih utakmica ide preko 2.5.

Machida Zelvia — zadnjih 5

LLWWW
U gostima: čista mreža u 36% mečeva; 45% gostujućih utakmica ide preko 2.5.

📈 Ključne statistike i trendovi

PokazateljMito Hollyhock (doma)Machida Zelvia (gost)
Ovosezonski učinakn/an/a
Čista mreža30%36%
Oba tima zabila52%47%
Preko 2.5 gola47%45%
Najbolji strijelacYuki Soma (4)

J-League (Japan) — kontekst lige ove sezone

Prosjek golova / meč: 2.55 Pobjede domaćina: 41% Neriješeno: 25% Pobjede gostiju: 33% Preko 2.5: 47% OTZ: 50%
Koristi ove prosjeke lige J-League (Japan) kao mjerilo za dva tima iznad.

🎲 Više tržišta prognoze

Izvedeno iz očekivanih golova modela (1.39 vs 1.29):

TržišteVjerojatnost modela
Najvjerojatniji rezultat1-1 (12%)
Dvostruka šansa — Mito Hollyhock ili neriješeno (1X)65%
Dvostruka šansa — Machida Zelvia ili neriješeno (X2)61%
Dvostruka šansa — bilo koji tim (12)74%
Preko / Manje 1.5 gola75% / 25%
Preko / Manje 3.5 gola28% / 72%
Mito Hollyhock čista mreža28%
Machida Zelvia čista mreža25%

🎯 Naš zaključak

Mito Hollyhock je najizgledniji ishod po modelu, 39%. Mito Hollyhock ima prednost kao domaćin, gdje zabija 1.4 gola po meču. Golovi bi mogli biti rjeđi (49% manje od 2.5). Tendencija za golove je Preko 2.5, a oba tima zabijaju Da.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com

🔌 API za nogometne prognoze — za developere

Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.

40+ liga 1X2 · O/U · OTZ · xG JSON REST besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →

❓ Mito Hollyhock vs Machida Zelvia — Česta pitanja

Tko će pobijediti Mito Hollyhock vs Machida Zelvia?

Naš statistički model čini Mito Hollyhock najizglednijim ishodom, 39%. Pune vjerojatnosti: Mito Hollyhock 39%, neriješeno 27%, Machida Zelvia 34%.

Hoće li oba tima zabiti u Mito Hollyhock vs Machida Zelvia?

Model daje 54% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Da'.

Koliko golova u Mito Hollyhock vs Machida Zelvia?

Očekivani golovi su 1.39 za Mito Hollyhock i 1.29 za Machida Zelvia — oko 2.7 ukupno, što upućuje na Preko 2.5.

Koji je najvjerojatniji rezultat Mito Hollyhock vs Machida Zelvia?

Najvjerojatniji rezultat po modelu je 1-1 (12%). Dvostruka šansa za Mito Hollyhock ili neriješeno je 65%.