🌐 EN · HR

Necaxa vs Cruz Azul Prognoza i Najava

Liga MX (Mexico) · Aug 29, 2026 · početak 01:00 UTC · analiza modela GoalSoon
LIGA MX (MEXICO)
Necaxa vs Cruz Azul
Tip modela: Cruz Azul (44%) Golovi: Preko 2.5 Oba tima zabijaju: Da

📊 Prognoza meča

Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):

30%
Necaxa
26%
Neriješeno
44%
Cruz Azul
Očekivani golovi: 1.241.48 Ukupno golova: 2.7 Preko 2.5: 51% Oba tima zabijaju: 58%

⚔️ Forma i statistika

NecaxaCruz Azul
Pozicija na tablici#11 (6 bod)#12 (6 bod)
Golovi zabijeni / primljeni po meču*1.7 / 1.32.0 / 2.0
Postotak pobjeda ove sezone*67%50%
Zadnjih 5 — golovi za / protiv1.0 / 2.21.0 / 1.4
*Necaxa kao domaćin, Cruz Azul kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.

🔥 Nedavna forma

Necaxa — zadnjih 5

LLLWL
Kod kuće: čista mreža u 27% mečeva; 49% domaćih utakmica ide preko 2.5.

Cruz Azul — zadnjih 5

WWLLL
U gostima: čista mreža u 28% mečeva; 47% gostujućih utakmica ide preko 2.5.

📈 Ključne statistike i trendovi

PokazateljNecaxa (doma)Cruz Azul (gost)
Ovosezonski učinak2-0-1 u 3 (1.7 / 1.3 gola po meču)1-0-1 u 2 (2.0 / 2.0 gola po meču)
Čista mreža27%28%
Oba tima zabila56%56%
Preko 2.5 gola49%47%
Najbolji strijelacTomas Badaloni (8)

Liga MX (Mexico) — kontekst lige ove sezone

Prosjek golova / meč: 2.69 Pobjede domaćina: 45% Neriješeno: 27% Pobjede gostiju: 29% Preko 2.5: 51% OTZ: 55%
Koristi ove prosjeke lige Liga MX (Mexico) kao mjerilo za dva tima iznad.

🎲 Više tržišta prognoze

Izvedeno iz očekivanih golova modela (1.24 vs 1.48):

TržišteVjerojatnost modela
Najvjerojatniji rezultat1-1 (12%)
Dvostruka šansa — Necaxa ili neriješeno (1X)57%
Dvostruka šansa — Cruz Azul ili neriješeno (X2)68%
Dvostruka šansa — bilo koji tim (12)75%
Preko / Manje 1.5 gola75% / 25%
Preko / Manje 3.5 gola29% / 71%
Necaxa čista mreža23%
Cruz Azul čista mreža29%

🎯 Naš zaključak

Cruz Azul je najizgledniji ishod po modelu, 44%. Iako igra u gostima, Cruz Azul ima blagu prednost po modelu — forma nadjačava prednost domaćeg terena. Golovi bi mogli biti rjeđi (49% manje od 2.5). Tendencija za golove je Preko 2.5, a oba tima zabijaju Da.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com

🔌 API za nogometne prognoze — za developere

Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.

40+ liga 1X2 · O/U · OTZ · xG JSON REST besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →

❓ Necaxa vs Cruz Azul — Česta pitanja

Tko će pobijediti Necaxa vs Cruz Azul?

Naš statistički model čini Cruz Azul najizglednijim ishodom, 44%. Pune vjerojatnosti: Necaxa 30%, neriješeno 26%, Cruz Azul 44%.

Hoće li oba tima zabiti u Necaxa vs Cruz Azul?

Model daje 58% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Da'.

Koliko golova u Necaxa vs Cruz Azul?

Očekivani golovi su 1.24 za Necaxa i 1.48 za Cruz Azul — oko 2.7 ukupno, što upućuje na Preko 2.5.

Koji je najvjerojatniji rezultat Necaxa vs Cruz Azul?

Najvjerojatniji rezultat po modelu je 1-1 (12%). Dvostruka šansa za Necaxa ili neriješeno je 57%.