Paris FC vs Nice Prognoza i Najava
Ligue 1 (France) · Aug 30, 2026 · početak 13:00 UTC · analiza modela GoalSoon
LIGUE 1 (FRANCE)
Paris FC vs Nice
Tip modela: Paris FC (42%)
Golovi: Preko 2.5
Oba tima zabijaju: Da
📊 Prognoza meča
Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):
Očekivani golovi: 1.38 – 1.34
Ukupno golova: 2.7
Preko 2.5: 51%
Oba tima zabijaju: 52%
⚔️ Forma i statistika
| Paris FC | Nice |
| Pozicija na tablici | #13 (1 bod) | #33 (3 bod) |
| Golovi zabijeni / primljeni po meču* | n/a | 0.5 / 2.0 |
| Postotak pobjeda ove sezone* | 0% | 0% |
| Zadnjih 5 — golovi za / protiv | 1.0 / 1.8 | 0.6 / 0.6 |
*Paris FC kao domaćin, Nice kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.
🔥 Nedavna forma
Paris FC — zadnjih 5
WDLLD
Kod kuće: čista mreža u 42% mečeva; 45% domaćih utakmica ide preko 2.5.
Nice — zadnjih 5
WLLDD
U gostima: čista mreža u 28% mečeva; 45% gostujućih utakmica ide preko 2.5.
📈 Ključne statistike i trendovi
| Pokazatelj | Paris FC (doma) | Nice (gost) |
| Ovosezonski učinak | n/a | 0-0-4 u 4 (0.5 / 2.0 gola po meču) |
| Čista mreža | 42% | 28% |
| Oba tima zabila | 43% | 52% |
| Preko 2.5 gola | 45% | 45% |
| Najbolji strijelac | Jonathan Ikone (4) | – |
Ligue 1 (France) — kontekst lige ove sezone
Prosjek golova / meč: 2.72
Pobjede domaćina: 44%
Neriješeno: 25%
Pobjede gostiju: 31%
Preko 2.5: 52%
OTZ: 52%
Koristi ove prosjeke lige Ligue 1 (France) kao mjerilo za dva tima iznad.
🎲 Više tržišta prognoze
Izvedeno iz očekivanih golova modela (1.38 vs 1.34):
| Tržište | Vjerojatnost modela |
| Najvjerojatniji rezultat | 1-1 (12%) |
| Dvostruka šansa — Paris FC ili neriješeno (1X) | 64% |
| Dvostruka šansa — Nice ili neriješeno (X2) | 62% |
| Dvostruka šansa — bilo koji tim (12) | 74% |
| Preko / Manje 1.5 gola | 75% / 25% |
| Preko / Manje 3.5 gola | 29% / 71% |
| Paris FC čista mreža | 26% |
| Nice čista mreža | 25% |
🎯 Naš zaključak
Paris FC je najizgledniji ishod po modelu,
42%. Paris FC ima prednost kao domaćin, gdje zabija 1.4 gola po meču. Golovi bi mogli biti rjeđi (49% manje od 2.5).
Tendencija za golove je
Preko 2.5, a oba tima zabijaju
Da.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com
🔌 API za nogometne prognoze — za developere
Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.
40+ liga
1X2 · O/U · OTZ · xG
JSON REST
besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →
❓ Paris FC vs Nice — Česta pitanja
Tko će pobijediti Paris FC vs Nice?
Naš statistički model čini Paris FC najizglednijim ishodom, 42%. Pune vjerojatnosti: Paris FC 42%, neriješeno 28%, Nice 30%.
Hoće li oba tima zabiti u Paris FC vs Nice?
Model daje 52% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Da'.
Koliko golova u Paris FC vs Nice?
Očekivani golovi su 1.38 za Paris FC i 1.34 za Nice — oko 2.7 ukupno, što upućuje na Preko 2.5.
Koji je najvjerojatniji rezultat Paris FC vs Nice?
Najvjerojatniji rezultat po modelu je 1-1 (12%). Dvostruka šansa za Paris FC ili neriješeno je 64%.