Platense vs Talleres de Córdoba Prognoza i Najava
Primera Division (Argentina) · Aug 03, 2026 · početak 22:00 UTC · analiza modela GoalSoon
PRIMERA DIVISION (ARGENTINA)
Platense vs Talleres de Córdoba
Tip modela: Platense (35%)
Golovi: Manje 2.5
Oba tima zabijaju: Ne
📊 Prognoza meča
Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):
Očekivani golovi: 0.96 – 0.91
Ukupno golova: 1.9
Preko 2.5: 38%
Oba tima zabijaju: 46%
⚔️ Forma i statistika
| Platense | Talleres de Córdoba |
| Pozicija na tablici | #12 (16 bod) | #4 (26 bod) |
| Golovi zabijeni / primljeni po meču* | 0.5 / 1.0 | 0.9 / 0.9 |
| Postotak pobjeda ove sezone* | 25% | 33% |
| Zadnjih 5 — golovi za / protiv | 0.6 / 2.0 | 0.4 / 0.6 |
*Platense kao domaćin, Talleres de Córdoba kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.
🔥 Nedavna forma
Platense — zadnjih 5
LDLLD
Kod kuće: čista mreža u 45% mečeva; 33% domaćih utakmica ide preko 2.5.
Talleres de Córdoba — zadnjih 5
WWDLL
U gostima: čista mreža u 29% mečeva; 42% gostujućih utakmica ide preko 2.5.
📈 Ključne statistike i trendovi
| Pokazatelj | Platense (doma) | Talleres de Córdoba (gost) |
| Ovosezonski učinak | 2-2-4 u 8 (0.5 / 1.0 gola po meču) | 3-4-2 u 9 (0.9 / 0.9 gola po meču) |
| Čista mreža | 45% | 29% |
| Oba tima zabila | 42% | 49% |
| Preko 2.5 gola | 33% | 42% |
Primera Division (Argentina) — kontekst lige ove sezone
Prosjek golova / meč: 2.22
Pobjede domaćina: 43%
Neriješeno: 30%
Pobjede gostiju: 27%
Preko 2.5: 38%
OTZ: 44%
Koristi ove prosjeke lige Primera Division (Argentina) kao mjerilo za dva tima iznad.
🎲 Više tržišta prognoze
Izvedeno iz očekivanih golova modela (0.96 vs 0.91):
| Tržište | Vjerojatnost modela |
| Najvjerojatniji rezultat | 0-0 (15%) |
| Dvostruka šansa — Platense ili neriješeno (1X) | 67% |
| Dvostruka šansa — Talleres de Córdoba ili neriješeno (X2) | 65% |
| Dvostruka šansa — bilo koji tim (12) | 68% |
| Preko / Manje 1.5 gola | 56% / 44% |
| Preko / Manje 3.5 gola | 12% / 88% |
| Platense čista mreža | 40% |
| Talleres de Córdoba čista mreža | 38% |
🎯 Naš zaključak
Platense je najizgledniji ishod po modelu,
35%. Platense ima prednost kao domaćin, gdje zabija 1.0 gola po meču. Golovi bi mogli biti rjeđi (62% manje od 2.5).
Tendencija za golove je
Manje 2.5, a oba tima zabijaju
Ne.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com
🔌 API za nogometne prognoze — za developere
Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.
40+ liga
1X2 · O/U · OTZ · xG
JSON REST
besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →
❓ Platense vs Talleres de Córdoba — Česta pitanja
Tko će pobijediti Platense vs Talleres de Córdoba?
Naš statistički model čini Platense najizglednijim ishodom, 35%. Pune vjerojatnosti: Platense 35%, neriješeno 32%, Talleres de Córdoba 33%.
Hoće li oba tima zabiti u Platense vs Talleres de Córdoba?
Model daje 46% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Ne'.
Koliko golova u Platense vs Talleres de Córdoba?
Očekivani golovi su 0.96 za Platense i 0.91 za Talleres de Córdoba — oko 1.9 ukupno, što upućuje na Manje 2.5.
Koji je najvjerojatniji rezultat Platense vs Talleres de Córdoba?
Najvjerojatniji rezultat po modelu je 0-0 (15%). Dvostruka šansa za Platense ili neriješeno je 67%.