Eyüpspor vs Alanyaspor Prognoza i Najava
Super Lig (Turkey) · Aug 30, 2026 · početak 16:00 UTC · analiza modela GoalSoon
SUPER LIG (TURKEY)
Eyüpspor vs Alanyaspor
Tip modela: Alanyaspor (38%)
Golovi: Manje 2.5
Oba tima zabijaju: Da
📊 Prognoza meča
Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):
Očekivani golovi: 1.26 – 1.12
Ukupno golova: 2.4
Preko 2.5: 46%
Oba tima zabijaju: 52%
⚔️ Forma i statistika
| Eyüpspor | Alanyaspor |
| Pozicija na tablici | #16 (0 bod) | #6 (4 bod) |
| Golovi zabijeni / primljeni po meču* | 0.0 / 1.0 | 1.0 / 1.0 |
| Postotak pobjeda ove sezone* | 0% | 0% |
| Zadnjih 5 — golovi za / protiv | 1.2 / 1.0 | 1.0 / 1.0 |
*Eyüpspor kao domaćin, Alanyaspor kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.
🔥 Nedavna forma
Eyüpspor — zadnjih 5
DWWLL
Kod kuće: čista mreža u 41% mečeva; 47% domaćih utakmica ide preko 2.5.
Alanyaspor — zadnjih 5
LDDDW
U gostima: čista mreža u 18% mečeva; 49% gostujućih utakmica ide preko 2.5.
📈 Ključne statistike i trendovi
| Pokazatelj | Eyüpspor (doma) | Alanyaspor (gost) |
| Ovosezonski učinak | 0-0-1 u 1 (0.0 / 1.0 gola po meču) | 0-1-0 u 1 (1.0 / 1.0 gola po meču) |
| Čista mreža | 41% | 18% |
| Oba tima zabila | 41% | 55% |
| Preko 2.5 gola | 47% | 49% |
Super Lig (Turkey) — kontekst lige ove sezone
Prosjek golova / meč: 2.81
Pobjede domaćina: 45%
Neriješeno: 25%
Pobjede gostiju: 30%
Preko 2.5: 54%
OTZ: 55%
Koristi ove prosjeke lige Super Lig (Turkey) kao mjerilo za dva tima iznad.
🎲 Više tržišta prognoze
Izvedeno iz očekivanih golova modela (1.26 vs 1.12):
| Tržište | Vjerojatnost modela |
| Najvjerojatniji rezultat | 1-1 (13%) |
| Dvostruka šansa — Eyüpspor ili neriješeno (1X) | 67% |
| Dvostruka šansa — Alanyaspor ili neriješeno (X2) | 60% |
| Dvostruka šansa — bilo koji tim (12) | 72% |
| Preko / Manje 1.5 gola | 69% / 31% |
| Preko / Manje 3.5 gola | 22% / 78% |
| Eyüpspor čista mreža | 33% |
| Alanyaspor čista mreža | 28% |
🎯 Naš zaključak
Alanyaspor je najizgledniji ishod po modelu,
38%. Iako igra u gostima, Alanyaspor ima blagu prednost po modelu — forma nadjačava prednost domaćeg terena. Golovi bi mogli biti rjeđi (54% manje od 2.5).
Tendencija za golove je
Manje 2.5, a oba tima zabijaju
Da.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com
🔌 API za nogometne prognoze — za developere
Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.
40+ liga
1X2 · O/U · OTZ · xG
JSON REST
besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →
❓ Eyüpspor vs Alanyaspor — Česta pitanja
Tko će pobijediti Eyüpspor vs Alanyaspor?
Naš statistički model čini Alanyaspor najizglednijim ishodom, 38%. Pune vjerojatnosti: Eyüpspor 33%, neriješeno 28%, Alanyaspor 38%.
Hoće li oba tima zabiti u Eyüpspor vs Alanyaspor?
Model daje 52% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Da'.
Koliko golova u Eyüpspor vs Alanyaspor?
Očekivani golovi su 1.26 za Eyüpspor i 1.12 za Alanyaspor — oko 2.4 ukupno, što upućuje na Manje 2.5.
Koji je najvjerojatniji rezultat Eyüpspor vs Alanyaspor?
Najvjerojatniji rezultat po modelu je 1-1 (13%). Dvostruka šansa za Eyüpspor ili neriješeno je 67%.