Újpest vs Debrecen Prognoza i Najava
NB I (Hungary) · Aug 02, 2026 · početak 13:45 UTC · analiza modela GoalSoon
NB I (HUNGARY)
Újpest vs Debrecen
Tip modela: Debrecen (39%)
Golovi: Preko 2.5
Oba tima zabijaju: Da
📊 Prognoza meča
Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):
Očekivani golovi: 1.45 – 1.54
Ukupno golova: 3.0
Preko 2.5: 55%
Oba tima zabijaju: 57%
⚔️ Forma i statistika
| Újpest | Debrecen |
| Pozicija na tablici | #12 (0 bod) | #4 (0 bod) |
| Golovi zabijeni / primljeni po meču* | n/a | n/a |
| Postotak pobjeda ove sezone* | 0% | 0% |
| Zadnjih 5 — golovi za / protiv | 1.0 / 2.0 | 0.8 / 1.2 |
*Újpest kao domaćin, Debrecen kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.
🔥 Nedavna forma
Újpest — zadnjih 5
LLDWL
Kod kuće: čista mreža u 26% mečeva; 55% domaćih utakmica ide preko 2.5.
Debrecen — zadnjih 5
DLWWL
U gostima: čista mreža u 22% mečeva; 56% gostujućih utakmica ide preko 2.5.
📈 Ključne statistike i trendovi
| Pokazatelj | Újpest (doma) | Debrecen (gost) |
| Ovosezonski učinak | n/a | n/a |
| Čista mreža | 26% | 22% |
| Oba tima zabila | 60% | 60% |
| Preko 2.5 gola | 55% | 56% |
NB I (Hungary) — kontekst lige ove sezone
Prosjek golova / meč: 2.81
Pobjede domaćina: 44%
Neriješeno: 25%
Pobjede gostiju: 31%
Preko 2.5: 55%
OTZ: 56%
Koristi ove prosjeke lige NB I (Hungary) kao mjerilo za dva tima iznad.
🎲 Više tržišta prognoze
Izvedeno iz očekivanih golova modela (1.45 vs 1.54):
| Tržište | Vjerojatnost modela |
| Najvjerojatniji rezultat | 1-1 (11%) |
| Dvostruka šansa — Újpest ili neriješeno (1X) | 60% |
| Dvostruka šansa — Debrecen ili neriješeno (X2) | 64% |
| Dvostruka šansa — bilo koji tim (12) | 76% |
| Preko / Manje 1.5 gola | 80% / 20% |
| Preko / Manje 3.5 gola | 35% / 65% |
| Újpest čista mreža | 21% |
| Debrecen čista mreža | 23% |
🎯 Naš zaključak
Debrecen je najizgledniji ishod po modelu,
39%. Iako igra u gostima, Debrecen ima blagu prednost po modelu — forma nadjačava prednost domaćeg terena. Uz očekivanih 3.0 gola, ovo se ocrtava kao otvorena utakmica (55% preko 2.5).
Tendencija za golove je
Preko 2.5, a oba tima zabijaju
Da.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com
🔌 API za nogometne prognoze — za developere
Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.
40+ liga
1X2 · O/U · OTZ · xG
JSON REST
besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →
❓ Újpest vs Debrecen — Česta pitanja
Tko će pobijediti Újpest vs Debrecen?
Naš statistički model čini Debrecen najizglednijim ishodom, 39%. Pune vjerojatnosti: Újpest 36%, neriješeno 26%, Debrecen 39%.
Hoće li oba tima zabiti u Újpest vs Debrecen?
Model daje 57% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Da'.
Koliko golova u Újpest vs Debrecen?
Očekivani golovi su 1.45 za Újpest i 1.54 za Debrecen — oko 3.0 ukupno, što upućuje na Preko 2.5.
Koji je najvjerojatniji rezultat Újpest vs Debrecen?
Najvjerojatniji rezultat po modelu je 1-1 (11%). Dvostruka šansa za Újpest ili neriješeno je 60%.