🌐 EN · HR

Truro City vs Dag & Red Prognoza i Najava

National League N/S (England) · Aug 29, 2026 · početak 14:00 UTC · analiza modela GoalSoon
NATIONAL LEAGUE N/S (ENGLAND)
Truro City vs Dag & Red
Tip modela: Truro City (46%) Golovi: Manje 2.5 Oba tima zabijaju: Da

📊 Prognoza meča

Vjerojatnosti pobjede iz našeg Poisson statističkog modela (ocjene napada i obrane, prednost domaćina, očekivani golovi):

46%
Truro City
28%
Neriješeno
26%
Dag & Red
Očekivani golovi: 1.450.95 Ukupno golova: 2.4 Preko 2.5: 47% Oba tima zabijaju: 51%

⚔️ Forma i statistika

Truro CityDag & Red
Pozicija na tablicin/an/a
Golovi zabijeni / primljeni po meču*n/an/a
Postotak pobjeda ove sezone*0%0%
Zadnjih 5 — golovi za / protiv1.2 / 0.41.6 / 0.6
*Truro City kao domaćin, Dag & Red kao gost — razmak koji je bitan za ovaj meč.

🔥 Nedavna forma

Truro City — zadnjih 5

LWDWW
Kod kuće: čista mreža u 24% mečeva; 54% domaćih utakmica ide preko 2.5.

Dag & Red — zadnjih 5

LWWWW
U gostima: čista mreža u 41% mečeva; 48% gostujućih utakmica ide preko 2.5.

📈 Ključne statistike i trendovi

PokazateljTruro City (doma)Dag & Red (gost)
Ovosezonski učinakn/an/a
Čista mreža24%41%
Oba tima zabila59%41%
Preko 2.5 gola54%48%

National League N/S (England) — kontekst lige ove sezone

Prosjek golova / meč: 2.79 Pobjede domaćina: 43% Neriješeno: 25% Pobjede gostiju: 32% Preko 2.5: 53% OTZ: 54%
Koristi ove prosjeke lige National League N/S (England) kao mjerilo za dva tima iznad.

🎲 Više tržišta prognoze

Izvedeno iz očekivanih golova modela (1.45 vs 0.95):

TržišteVjerojatnost modela
Najvjerojatniji rezultat1-0 (13%)
Dvostruka šansa — Truro City ili neriješeno (1X)75%
Dvostruka šansa — Dag & Red ili neriješeno (X2)51%
Dvostruka šansa — bilo koji tim (12)73%
Preko / Manje 1.5 gola69% / 31%
Preko / Manje 3.5 gola22% / 78%
Truro City čista mreža39%
Dag & Red čista mreža23%

🎯 Naš zaključak

Truro City je najizgledniji ishod po modelu, 46%. Truro City ima prednost kao domaćin, gdje zabija 1.4 gola po meču. Golovi bi mogli biti rjeđi (53% manje od 2.5). Tendencija za golove je Manje 2.5, a oba tima zabijaju Da.
Ovo su vjerojatnosti modela, ne jamstva — nogomet je nepredvidiv po prirodi.
Pogledaj vjerojatnosti za sve mečeve → goalsoon.com

🔌 API za nogometne prognoze — za developere

Želiš ove podatke u svojoj aplikaciji ili modelu? Vjerojatnosti pobjede (1X2), očekivani golovi, više/manje, oba tima zabijaju i točan rezultat za 40+ liga preko jednostavnog JSON API-ja — isti GoalSoon model iza ove stranice.

40+ liga 1X2 · O/U · OTZ · xG JSON REST besplatni tier
Pristup API-ju na RapidAPI →

❓ Truro City vs Dag & Red — Česta pitanja

Tko će pobijediti Truro City vs Dag & Red?

Naš statistički model čini Truro City najizglednijim ishodom, 46%. Pune vjerojatnosti: Truro City 46%, neriješeno 28%, Dag & Red 26%.

Hoće li oba tima zabiti u Truro City vs Dag & Red?

Model daje 51% šanse da oba tima zabiju, pa je tendencija 'Da'.

Koliko golova u Truro City vs Dag & Red?

Očekivani golovi su 1.45 za Truro City i 0.95 za Dag & Red — oko 2.4 ukupno, što upućuje na Manje 2.5.

Koji je najvjerojatniji rezultat Truro City vs Dag & Red?

Najvjerojatniji rezultat po modelu je 1-0 (13%). Dvostruka šansa za Truro City ili neriješeno je 75%.